Termikel Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Termikel’in kuruluşu 1957 yılına dayanmaktadır. Dayanıklı ve kaliteli ürünler üretmek amacıyla yola çıkan firma, bu amacına ulaşarak geniş kesim tarafından beğeniyle kullanılan ürünleri bünyesine toplamıştır. Termikel personel alımı konusunada hızlı bir şekilde devam ederken, ülkedeki iş olanaklarını arttırmış durumdadır. Her geçen gün biraz daha etkisini arttıran Termikel, ülke çapında daha fazla insanın tercihi haline gelmiş bir isim olarak yoluna devam ediyor.

Termikel Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Termikel İş Başvurusu

Termikel bünyesine bağlı olarak çalışmak isteyen kişilerin, resmi site üzerinden iş başvurusu için harekete geçmesi yeterli olacaktır. Bu bölüm üzerinden kişisel bilgilerinizi, işle ilgili tecrübelerinizi, varsa belgelerinizi kayıt ederek bu şekilde istediğiniz pozisyon üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun yanında kariyer sitesi üzerindeki Termikel İş İlanları üzerinden de başvurularınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

 

Termikel Çalışma Saatleri

Termikel bünyesinde çalışmakta olan kişilerin çalışma saati ise haftaiçi sabah 8 ile akşam 18 saatleri arsında olmaktadır. Bunun yanında yemek ve çay molalarıda bulunur. Son derece düzenli ve rahat bir çalışma sistemine sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Termikel Maaşları

Yılda 12 ay maaş üzerinden hesaplanan Termikel maaşları asgari ücret seviyesinde bulunur. Bunun yanında firma tarafından sağlanan yan haklarda vardır. Personellerin servis ve yemekleride yine firma tarafından karşılanır. Yani özetle Termikel’in sağlamış olduğu haklar maaş+yemek+servis şeklinde olacaktır.

Termikel Personel iş ilanları

Termikel Personel Seçiminde Nelere Dikkat Eder?

Her firmada olduğu gibi bu firmada da personel seçimi sırasında bazı durumlar ön plana çıkıyor. Özellikle Termikel kendi alanında tecrübeli olan kişilerden gelecek iş başvurularını bekliyor. Bunun yanında sektöre hakim olan, ekiple birlikte çalışabilecek, disiplinli ve uyumlu çalışabilecek kişilerin başvurmasını talep ediyor. Özellikle çalışacak kişinin her türlü sorumluluğu üstlenebilecek bir yapısının olması çok önemli bir yerde bulunuyor.

 

 

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Uzun zamandan beri sektörde yer alan Termikel şuanda 1000 çalışana sahip dev bir firmadır. 80 bin metrekarelik alanda üretimlerini sürdüren firma, Avrupa çapında da isminden bahsettirmeye devam etmektedir. Özellikle her daim geleceği olan iyi imkanlara sahip bir isim durumundadır. Firmanın yayınlamış olduğu iş ilanlarını incelemeye başlayarak bu sayede hayalinizdeki iş imkanlarından birine sahip olmuş olacaksınız.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Termikel Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için bir yorum

  • Mart 20, 2018 tarihinde, saat 16:42
    Permalink

    termikel gibi köklü kurumsallaşmış bir iş yerinin çalışanı olma şansını banada vermenizi arz ederim.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir