Borusan Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu

Türkiye’de sanayi ve hizmet kuruluşunda lider olan Borusan, bünyesinde görevlendirmek üzere yeni takım arkadaşları arıyor. Genelde servis teknisyeni, muhasebe, üretim operatörü, vinç mekanik bakımcı, elektrik bakım operatörü ve 2. el araç satınalma uzmanı personeli alımı yapan holding, bu alanlarda kariyerine yön vermek isteyen adayların başvurularını bekliyor. Sizde Borusan gibi büyük çaplı bir holding kuruluşunda kariyer yapmak istiyorsanız, gelin Borusan Holding iş ilanlarını inceleyelim.

ThumbJpeg.ashx

Borusan Holding Kariyer

 

 

Tabii ki her zaman olduğu gibi ilanlara geçmeden önce holding hakkında küçük bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çünkü küçük bir bilgi iş alım süreçlerinde sizi onlarda iş arayanın önüne taşıyabilir. Fakat bu adımı geçmek isteyenler hemen aşağıdaki başlığımızı inceleyebilir.

Borusan Holding, çelik, distribütörlük, lojistik ve enerji ana iş kollarında hizmet vermekle olup, bünyesinde 21 şirket bulundurmaktadır. Günümüzde ise 4 bin 600 kişiye iş sağlamaktadır. Ayrıca belirtmeliyiz ki, Borusan Holding dünyanın en büyük çelik üreticisi olan ArcelorMittal’in ortağıdır. Ve Türkiye’nin ilk özel yassı çeliğini üreten Borçelik şirketini bünyesinde bulundurmaktadır.

Borusan Holding Hangi Pozisyonlarda Alım Yapmaktadır?

Lojistik ve enerji gibi birçok alanda büyük faaliyetler yapan dolayısıyla da Türkiye’nin en gelişmiş şirketlerinden birisi olan Borusan Holding, birçok pozisyona dair personel alımı yapmaktadır. Birçok pozisyona dair personel alımı yapan Borusan Holding; iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı, saha satış temsilciliği, iş güvenliği uzmanlığı, servis mühendisliği, muhasebe memurluğu, satış uzmanlığı, üretim ve paketleme personeli ve satış destek uzmanlığı gibi pozisyonlara alım yapmaktadır. Ayrıca stajyer alım da yapan Borusan Holding, stajyerlik için başvuru yapan adaylarından özellikle üniversite son sınıf öğrencilerine yazın bir ay tam gün staj hakkı şirket bünyesinde verilmektedir.

Borusan Holding İş Başvurusu Ne Zaman Yapılmaktadır?

Borusan Holding, açık olan ve ihtiyaç duyduğu pozisyon ilanlarını zaman zaman internet sitesinin insan kaynakları kısmından yayımlamaktadır. Borusan Holding’de çalışmak isteyen adayların bu ilanlara başvuru yapma imkanı vardır. Ayrıca adaylar Borusan Holding’in tam zamanlı, mevsimsel ya da yarı zamanlı iş ilanlarına da başvurular açık olduğunda başvuru yapabilmektedir.

Borusan Holding’e İş Başvurusu Yapmak İçin Aranan Genel Şartlar Nelerdir?

Borusan Holding, uzmanlık istenen üst düzey pozisyonlara eleman alımı yaparken aynı zamanda genel personel alımı da yapmaktadır. Genel olarak yapılan personel alımlarında Borusan Holding; adaylarda en az lise mezunu olma, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmama, tercih edilen alanda deneyim sahibi olma gibi nitelikler aramaktadır.

 

 

Borusan Holding İş Başvurusu Formu 2018

Paylaştığımız kısa bilgi ardından iş ilanları borusan iş başvurusu formu kısmına geçebiliriz. Hatta hemen buraya tıklayarak, Borusan Holding iş ilanları kısmına ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada holding tarafından yapılan personel alımları yer alacaktır. Bu sayfada Holdingin hangi şirketinde, hangi şehirde ve hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi seçerek arama yapabilirsiniz. Böylece size en uygun ilanlar sayfada listelenecektir. Ayrıca tam zamanlı, yarı zamanlı veya dönemsel olarak başvuru yapma imkanınıza sahipsiniz.

borusan holding iş ilanları

Borusan Holding Stajyer Alımları

Birçok alanda istihdam sağlayan Borusan, staj konusunda da öğrencilere şans tanıyor. İsterseniz borusan.com.tr adresinin insan kaynakları sayfasından staj için başvuru yapabilirsiniz. Zorunlu staj yapacak olan son sınıf üniversite öğrencilerine yaz döneminde bir ay tam gün staj imkânı sağlanmaktadır.

Diğer şirketlerin iş ilanlarına ulaşmak ve incelemek için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneririz. Paylaşım hakkında soru ve önerileriniz varsa, yorum kısmını kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir