Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı ve Başvuru

Ülkemizin önde gelen ve birçok başarısı bulunan Hacettepe Üniversitesi 33 sözleşmeli personel alımı yapacak. Alımlar Tabip, Hemşire ve Biyolog ünvanında gerçekleşecektir. Aranan niteliklerin yanısıra her bir ünvan için özel şartlar bulunmaktadır. Bu şartları ve bütün detayları aşağıdaki tablo üzerinden ve yazımızın sonundaki başvuru kılavuzundan inceleyebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hemşire, Tabip ve Biyolog Alacak

Sözleşmeli personel görevlendirilmesine ilişkin olarak 28.06.2007 tarihli Resmi Gazete’de 26566 Sayı ile yayımlanan esasların Ek 2.Maddesi (B) bendinde bulunan yönteme göre Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri’nde çalıştırılmak üzere KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak sureti ile Hemşire, Tabip ve Biyolog alanlarında sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Ünvan Kadro Adeti KPSS Puan Türü Aranan Şartlar Bilgi
Tabip 1 Tabip alımı için KPSS şartı aranmamaktadır. Tabip başvurusu için adaylarda Tıp Fakültesi mezunu olmak, Sigara bıraktırılabilmesi alanında en az 2 yıl deneyimli olmak (deneyimi belgeleyebilmek) ve Kanser Epidemiyolojisi alanında yüksek lisans eğitimi almış olma şartı aranmaktadır. Hemşire alımında 21 Hemşire pozisyonu için ücretler özel bütçe, 10 Hemşire ve diğer alanların ücretleri döner sermaye gelirlerinden ödenecektir.
Hemşire 31
21+10
KPSSP3 Hemşire başvurusu için adaylarda Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olma şartı aranmaktadır.
Biyolog 1 KPSSP3 Biyolog başvurusu için adaylarda Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü 4 yıllık lisans mezunu olma, Moleküler Biyoloji Teknikleri, DNA ve RNA izolasyonu, Otomatik Pipet Kullanımı, PCR ve ELİSA deneyimi olma (çalışma belgesi ile kanıtlanacaktır.) şartları aranmaktadır.

33 Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu

İlana başvuru yapmak isteyen adaylardan lisans mezunları için 2014 KPSS sınavından KPSSp3 puan türü esas alınacaktır. Başvuru C Katı İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne nüfus cüzdanı ve fotokopisi, diploma aslı veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, erkek adaylar için terhis belgesinin aslı ve fotokopisi ile birlikte gazetede yayımlanan tarihten itibaren 15 gün süre içerisinde şahsen müracaat edeceklerdir. Bunun dışında yapılan Posta ve benzeri başvurular kabul edilmeyecektir.


33 Sözleşmeli personel alım sonuçları son başvuru tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde www.hastane.hacettepe.edu.tr internet adresinden duyurulacaktır.

Not : KPSS sonuç belgesi için internet ortamından alınan belge yeterli sayılacaktır.

– Genel Şartlar ve Başvuru Detayları

Yukarıda paylaşılan bilgilerin yanısıra genel şartlar ve başvuru detayları gibi bilgiler aşağıdaki başvuru kılavuzunda verilmiştir. İlgili makam tarafından paylaşılan başvuru kılavuzunu inceledikten sonra başvuru yapınız.

Başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir