Deichmann Personel Alımı ve İş Başvurusu

Deichmann personel alımı için tercih edebileceğiniz dünyanın en büyük ayakkabı zincirlerinden biridir. Dünya üzerinde 23 farklı ülkede hizmet vermekte olan Deichmann aynı zamanda 3.500’den fazla şubeyi işletiyor. Avrupa’nında en popüler ayakkabıcılarından biri olarak gösterilen firma, uzun zamandan beri bu sektör içinde üretimini sağladığı ürünlerle adından bahsettirmeye devam ediyor.

Deichmann İş Başvurusu

Türkiye’deki etki alanını günden güne geliştirmeye başlayan firma çeşitli alanlarda çalışma arkadaşları arıyor. Güncel Deichmann iş ilanları için bu adres üzerinden bilgi alabilir ve şuanda var olan açık pozisyonları takip edebilirsiniz. Ülkenin her yerine zengin bir şekilde yayılmış olduğu için kendi yaşadığınız yer üzerinde de Deichmann şubesi bulabilirsiniz. İlan üzerinden yaşadığınız yere özel olarakta arama yapabilir, bu sayede firmayla beraber çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Deichmann Çalışma Saatleri

Deichmann çalışma saatleri ise 10:00-22:00 arasındadır. Genel olarak bazı şubelerde bu çalışma saatlerinde değişmelerin yaşanacağını belirtmek gerekir. Ama konuya genel olarak baktığımızda çoğunluk olarak şubelerin açılış saatleri belirtildiği üzeredir.

Personel Alımında Nelere Dikkat Edilir?

  • Deichmann personel alımı konusunda oldukça titiz bir şekilde davranıyor. Bu nedenle personel alımında dikkat edilen belli başlı konular mevcuttur.
  • Deichmann genel olarak yüksek bir motivasyona sahip,
  • Yüksek performans gösterecek,
  • Dinamik,
  • Çalışmayı seven,
  • Gelişime açık,
  • Öğrenmeyi seven,
  • İletişim yönü güçlü kişiler aramaktadır.

Deichmann  Maaşları Ne Kadar?

Firmanın çalışanları için belirlediği maaş tutarı ise asgari ücrettir. Bunun yanında mesai primlerinin de verildiğini belirtmek gerekiyor. Aynı zamanda yol gibi giderlerde Deichmann tarafından karşılanıyor. 3 ayda bir olmak üzere prim sistemininde uygulandığının altını çizmek gerekiyor.

 

 

Burada Çalışmak Size Neler Kazandırır?

Uluslararası bir firmaya bağlı olarak çalışmak kısa zaman içinde kariyer anlamında kendinizi en iyi şekilde geliştirmenize imkan tanıyacaktır. Kariyer basamaklarını firma sayesinde hızlı bir şekilde çıkarken, geleceğinizide daha rahat bir şekilde oluşturmuş olacaksınız.

İşe Alım Süreci

Firmada işe alım süreci sözlü mülakat şeklinde ilerlemektedir. Genel olarak bu mülakatlar sırasında kişiyi tanımaya yönelik bir sohbet havasının sezilmesi mümkündür. Özellikle kişinin işe ne kadar uygun olduğu, daha önceki deneyimleri, alandaki başarısı vs. gibi konular bu mülakat sırasında incelenmeye alınır. Bunun yanında firmanın sözlü mülakat sırasında soracağı belli başlı şeylerde vardır. Neden firmanın seçildiğine yönelik kapsamlı bir şekilde bilginizi almak isteyeceklerdir. Karşılıklı bir soru cevap şeklinde ilerleyen konuşmada eğer diğer adaylardan daha ön plana çıkan özellikleriniz bulunuyorsa işe alım süreci tamamlanmış olur.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir