English Home Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

English Home personel alımı konusunda fikir sahibi olmak için yazımızdan yardım alabilirsiniz. English Home, klasik İngiliz tarzını tekstile ve dekorasyona taşımış ürünleriyle her daim kullanıcıların gözdesi haline gelmiş markalardan biridir. Türkiye’de 290’dan fazla şubesi bulunan firma, her geçen gün etki alanını biraz daha genişletmeye ve tercih haline gelmeye devam etmiştir. Bu alandaki şık ve kaliteli ürünleriyle beğenileri toplayan marka, yurt içinde olduğu kadar yurt dışındaki başarılarıyla da adından söz ettirmeye devam etmektedir.

İş Başvuru İlanları

English Home dönemsel olarak kariyer siteleri üzerinden boş pozisyonlara yönelik iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanları düzenli olarak takip ederek bölgeniz ve çalışma alanı tercihinize göre hayalinizdeki işi bulabilirsiniz. Bunun için English Home iş ilanları üzerinden ilanları incelemeniz yeterli olacaktır. Ya da ik@englishhome.com.tr e-posta adresinden özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

English Home Çalışma Saatleri

English Home’da çalışmalar vardiyalı olarak devam etmektedir. Sabah 10’da açılan English Home mağazaları akşam 22’de kapanıyor. Alışveriş merkezi dışında yer alan English Home mağazaları ise sabah saat 9’da açılırken, çalışmalar akşam 9’a kadar devam etmektedir.

English Home Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Firmanın personel alımında oldukça seçici ve titiz davrandığını belirtmek gerekiyor. Bu açıdan bölüme yönelik bazı özellikleri taşıyıp taşımadığınız çok önemli bir konu olarak ön plana çıkmaktadır. Bu bakımdan gelişime açık, öğrenmeyi seven, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, sorumluluk sahibi, disiplinli, iletişim yönü güçlü kişilerin başvuruları bekleniyor.

Burada Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

English Home iş konusunda her daim öğrenebileceğiniz ve kendinize birşeyler katabileceğiniz seçeneklerden biri olarak ön plana çıkıyor. Her daim çalışan haklarına özen gösteren firma, bu konuda da çalışmaktan memnuniyet duyduğunuz yerler arasına giriş yapmış olacaktır.

English Home Maaşları

English Home mağazalarında personel maaşları asgari ücretten %25 daha fazla durumdadır. Tabi sadece maaşla sınırlı bir çalışma stili yoktur. Aynı zamanda prim usulüne bağlı olarak çalışma ortamı yaratılmıştır. Yani mağazanın verildiği kotanın aşılmasından sonra, çalışan prim almaya hak kazanacaktır. Bunlara ek olarak prim, yemek parası ve servis gibi ücretlerinde firma tarafından karşılandığını belirtmek gerekiyor. Yani English Home mağazalarında maaş+prim+yemek+servis üzerine bir sistem uygulanmaktadır.

İşe Alım Süreçleri

İşe alım süreci klasik sözlü mülakata bağlı olarak yapılır. Deneyim ve bilgi düzeyine göre ayrılmış olan adayların işe yatkınlığı, alandaki başarısı, kişisel özellikleri gibi pek çok konu sözlü mülakat sırasında araştırılmış olacaktır. Firmaya uygun olarak görülen kişilerin ise, bundan sonra English Home personellerinden biri olabilme ihtimali vardır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

English Home Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için bir yorum

  • Aralık 2, 2018 tarihinde, saat 18:42
    Permalink

    Alanya konaklı da yaşıyorum iş arıyorum kurumsal bir yerde çalışmak istiyorum

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir