Hisar Personel Alımı ve İş Başvurusu

Hisar günümüzde Avrupa’nın en önde giden markalarından biri haline gelmiştir. 25 bin metrekarelik fabrikasında üretimleri gerçekleştiren Hisar, bu bakımdan çelik üreticileri konusunda en göze çarpan isimlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Mutfak eşyaları konusunda güvenebileceğiniz bir isim olan marka, uzun zamandan beri bu alandaki üretimleriyle kalite anlamında dikkat çekiyor.

Hisar Personel Alımı ve İş Başvurusu

Hisar İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Hisar Türkiye’nin her yerinde bulunan şubeleri üzerinden vatandaşlara hizmet vermeyi uzun zamandan beri sürdürüyor. Bu şubeler için pek çok personele ihtiyaç duyan marka, dönemsel olarak iş ilanları yayınlıyor. Bu şekilde yüksek potansiyelli personellerin işe alınarak gerekli şubelerde iş sahibi olmasına imkan tanıyor. Eğer sizlerde bu büyük markaya bağlı olarak çalışmak isterseniz düzenli olarak marka tarafından yayınlanmakta olan iş ilanları sayfasına gözatmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda ik@hisar.com.tr üzerinden de genel başvurularınızı gönderebilmeniz mümkündür.

 

Hisar Çalışma Saatleri

Hisar çalışma saatleri alışveriş merkezleri ve alışveriş merkezlerinin dışındaki şubeler için değişkenlik gösteriyor. Alışveriş merkezlerine bağlı olarak hizmet vermekte olan şubeler için çalışma saatleri 10:00-22:00 arasında olurken, diğer şubelerdeki çalışma saatleri ise 10:00-19:00 arasında değişiyor.

Hisar Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Firmanın personel alımı konusunda bazı konulara özellikle dikkat ettiğinin altını çizmek gerekir. Özellikle yüksek performansa sahip, disiplinli, ekibe bağlı olarak hareket edebilen, başarma duygusu güçlü, sürekli öğrenmeye devam edecek, kendini daima geliştirecek, bağlılık duygusu güçlü kişilerin başvurularını bekliyor.

Hisar Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Şirket, çalışanlarının gelecekteki hedeflerini gerçekleştirebilmesi için her daim personelin yanında bir tutum izler. Bu sayede çalışanlarını her daim motive edici düzeyde hareket etmesi ve planlı bir şekilde gelişimlerini yönetmesine neden olacaktır. Özellikle bu alanda bir gelecek planı olanlar için, markanın büyüklüğü ve profesyonelliğiyle oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Hisar Personel Alım

Hisar’da Personel Maaşları Ne Kadar?

Hisar markasında çalışmakta olan kişilerin maaşları performansa bağlı olarak değerlendirilir. Bunun yanında prim sistemininde olduğunu belirtmek gerekiyor. Asgari maaşın biraz daha üzerinde bir kazanç elde etmeleri mümkün olacaktır. Çalışanların akıllarında soru işareti yaratan konulardan biri olan yol ve yemek gibi konularında da firma tarafından karşılanması mümkün olacaktır.

Hisar İşe Alım Süreci Nasıldır?

Firma bünyesine bağlı olarak çalışmak için öncelikle göndermiş olduğunuz CV’ler önemli bir yere sahiptir. Bunlara göre hareket edilerek uygun olan adayların tespiti sağlanır. Daha sonra kısa bir sözlü mülakattan geçirilen adayların, iş için uygun olup olmadığına yönelik kesin bir karar verilecektir.

 

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir