KOTON Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Türkiye’nin en ünlü giyim markalarından birisi haline gelen ve her geçen gün müşteri sayısını arttıran Koton Giyim, yeni takım arkadaşları arıyor. Birçok pozisyonda personel alımı gerçekleştiren Koton, daha çok satış danışmanı, kasiyer, part-time satış danışmanı, depo personeli ve görsel sunum uzmanı başta olmak üzere çeşitli alanlarda alım gerçekleştiriyor. Ayrıca ünlü giyim markası Koton, birçok şehirde ve pozisyonda çok sayıda personel arayışında bulunuyor. Sizde ülkemizin ünlü giyim markalarından birisinde kariyer yapmak ve görev almak istiyorsanız, yazımızı inceleyin ve başvurunuzu gerçekleştirin.

Koton_logo
Tasarım ve üretim tesisleri ile 1995 yılında kurulan Koton, yılda 25 milyon ürün satışı yapan ilk Türk hazır giyim markası olma özelliğini taşımaktadır. Günümüzde 282 şube, yurtdışında 154 mağazası ve yaklaşık 7 bin çalışanı ile hızla büyümeye devam etmektedir.

Koton İş Başvuru Formu 2017-2018

Koton giyim markasının internette paylaşmış olduğu ilanlara baktığımız zaman birçok personel ihtiyaç duyduğunu görüyoruz. Bu yüzden bu ilanı sizlerle paylaşma gereği duyuyoruz. Sizde hemen aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak, açık pozisyonları görüntüleyebilir ve hemen Koton iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantı adresini kullanarak ilgili ilan sayfasına ulaştığınız zaman karşınıza personel alımının yapıldığı liste gelecektir. Bu sayfada hangi ilde ve hangi alanda alımların yapıldığını inceleyebilirsiniz.

Bağlantı adresi : Koton İş İlanları

Koton Çalışma Saateri

Koton mağazasında çalışan personeller vardiya sistemi ile görev yapmaktadır. Sabah ve öğle vardiyası olmak üzere iki vardiya yapılmakta. Sabah işe gelen personeller 10:00 ile 18:00 arasında, öğle vardiyasında çalışanlar ise 14:00 ile 22:00 saatleri arasında görev yapmaktadır. Yoğunluğun olduğu dönemlerde çalışma saatlerinde esneklikler olabilmektedir. Bu yüzden çalışacağınız Koton mağazasının güncel çalışma saatlerini, Koton insan kaynaklarından öğrenebilirsiniz.

Koton’a Personel Alımında Nelere Dikkat Ediliyor ?

Koton çalışanların ortak enerjisi ve katkısıyla başarının elde edildiğine inanan bir markadır. Bu yüzden, Koton firması iş ilanlarını hazırlarken başvuru yapacak adayların tutkulu, yaratıcı, enerjik, çalışkan, araştıran, sorgulayan, yenilikçi ve motivasyonu yüksek kişiler olmasını tercih etmektedir.
Çalışan personellerin keyifli ve rahat bir ortamda çalışmalarını sağlayarak, onların daha verimli olmalarını destekleyen kurumsal kimliğe sahip bir firmadır.

Koton’da Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır ?

İnsana değer veren bir anlayışı benimsemiş olan Koton, işini tutkuyla yapan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, iletişim becerisi ve motivasyonu yüksek personeline her türlü imkanı sağlamaktadır. Onlara kariyer basamaklarını tırmanmaları için gereken desteği vererek, ilerlemelerinde yardımcı olmaktadır.

Koton Maaşları Ne Kadar ?

Koton’da çalışan personel aylık ücret olarak asgari ücret almaktadır. Ayrıca prim sistemi de bulunduğundan personel ücretinin artmasını sağlamaktadır. Size verilen kotayı doldurduğunuz takdirde maaşınızın 4/1’i kadar daha prim alırsınız. Koton ayrıca personeline yol ve yemek ücreti vermektedir. Resmi tatillerde çalıştığınızda ek mesai ücreti alırsınız.

Koton Personelinin Maaş tablosu şu şekildedir: MAAŞ + PRİM + YOL + YEMEK

Koton Part Time Çalışma Şartları Nasıl ve Maaşları ?

Koton’da part time çalışan personel haftada 30 saat çalışırlar. Bu saatler belirlenirken, personelin hangi saatlerde çalışmak istediği ve mağazanın en yoğun olduğu saatler göz önüne alınır. Maaş asgari ücretin yarısıdır. Yol + Yemek ve Prim gibi imkanlardan part time çalışan personeller de yararlanmaktadır.

NOT: Koton’da yönetici olarak çalışanların maaşları daha farklıdır.

Koton İşe Alım Süreci

Ön başvurusu olumlu geçen adaylar, yeterlilik sınavı, yeterlilik bazlı mülakat ve psikoteknik testlerden geçerler. Bu aşamalar başvuru yapılan kadroya ve başvuran aday sayısına göre farklı düzeyde uygulanır. Bu aşamaları başarıyla geçen adaylara Koton’daki çalışma koşullarlı, olanaklar hakkında bilgi verilir. İş sözleşmesi yapılarak işe başlanılır.

Öğrencilere Part-Time İş Fırsatı!

koton iş ilanlarıKoton, birçok personel alımının yanısıra part-time olarak öğrencilere iş imkanı sağlıyor. Böylece birçok öğrenci hem ihtiyaçlarını karşılıyabiliyor, hem de iyi bir kariyer için başlangıç yapmış oluyor. Sende henüz öğrenciysen ve part-time çalışmak üzere iş arıyorsan, en yakın Koton şubesine gidebilir veya yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı adresini kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum alanını kullanarak bizlere iletebilir ve diğer ziyaretçiler ile bilgi alışverişi sağlayabilirsiniz.

Mağaza Avm İş Başvuruları  İçin TIKLAYINIZ

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

KOTON Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 10 yorum

 • Mart 7, 2017 tarihinde, saat 22:00
  Permalink

  Selcuk universitesi giyim ogretmenligi ayrica Ege universitesi moda konfeksiyon bolumu mezunuyum.Gerber 10 programi egitimi aldim.Istanbul esenyurtta yasiyorum

  Yanıtla
 • Mart 18, 2017 tarihinde, saat 09:06
  Permalink

  Acil iş arıyurom sultanbeyli de oturuyurom askerliğimi yapmışım paketleme bülümünde çalışyurom

  Yanıtla
 • Mart 18, 2017 tarihinde, saat 09:06
  Permalink

  Acil iş arıyurom sultanbeyli de oturuyurom askerliğimi yapmışım paketleme bülümünde çalışyurom

  Yanıtla
 • Nisan 4, 2017 tarihinde, saat 20:14
  Permalink

  esyurt çivarin da iş ariyorum

  Yanıtla
 • Mayıs 24, 2017 tarihinde, saat 20:05
  Permalink

  Bursada ıkamet edıyorum uygun görulen pozisyonda çalışmak uzere iş basvurusu yapmış bulunmaktayım.

  Yanıtla
 • Ekim 17, 2017 tarihinde, saat 10:59
  Permalink

  Tekstilde çalıştım ama satış işi iyi yapabileceğimden emin olabilirsiniz çünkü daha önce kozmetik mağazasında satış elamanı olarak çalıştım ve lütfen acil iş arıyorum bana yardımcı olunn..

  Yanıtla
  • Mayıs 26, 2018 tarihinde, saat 01:51
   Permalink

   İs ariyorum ban yardici olurmusunuZ

   05354142391

   Baris mahallesi 50160 sokak no7

   Yanıtla
 • Kasım 22, 2018 tarihinde, saat 14:35
  Permalink

  şirketiniz bünyesinde çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir