Bandırma Belediyesi Personel Alımı ve Başvuru Şartları

17 Ocak 2016 tarihinde yayınlanan duyuruya göre Balıkesir Bandırma Belediyesi personel alımı gerçekleştirecek. Peki başvuruları 18 Ocak’ta başlayacak olan Bandırma Belediyes personel alımı hangi kadrolarda gerçekleşecek? ve başvuru için adaylarda hangi şartlar aranacak? Soruların cevabını öğrenmek ve Bandırma belediyesi iş başvurusu yapabilmek için sizi bir alt başlığa alalım.

Bandırma Belediyesi İşçi Alımı Yapılacak Alanlar

Personel alımı için duyuru paylaşan Balıkesir Bandırma Belediyesi, aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirmek üzere tam zamanlı sözleşmeli işçi alımı gerçekleştirecektir. Ünvan, alımı yapılacak alanlar ve kadro sayısı aşağıdaki tabloda mevcuttur.

balıkesir bandırma belediyesi personel alımı

Bandırma Belediyesi İşçi Alımı Başvurusu

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar, 18 Şubat 2016 ve 22 Ocak 2016 tarihleri arasında Bandırma Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvurular ilanın son günü saat 17:00’dan itibari ile sonlandırılacaktır. Ayrıca diğer yollar ile yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Personel alım sürecinde tek aşama olarak sözlü mülakat yapılacaktır. Sözlü mülakat ise 27 Ocak saat 14:00’te gerçekleşecektir. Sözlü sınavda mesleki genel kültür, kavrayış, yetenek, ifade kabiliyeti, ve meslekle uyumuluğu gibi konular ele alınacaktır. Sözlü sınavın sonucu ise belediyenin internet adresi üzerinden duyurulacaktır.

Başvuru Şartları

 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde bulunan şartları karşılıyor olmak,
 • Tabloda verilmiş bölümlerden mezun olmak (Üniversite),
 • Verilen görevi yapabilmesine karşın bir sağlık problemi bulunmamak,
 • Taksirli suçlar ve Devletin şahsiyetine işlenmiş suçlardan dolayı hükümlü olmamak.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Başvuru sırasında sizden istenen evraklar aşağıda listelenmiştir. İnsan kaynakları bölümüne şahsen müracaat ederken bu evrakları yanınızda bulundurunuz.

 • Eğitim durumuna ait belgenin aslı veya fotokopisi,
 • Nüfus Cüzdan fotokopisi,
 • Kurum tarafından verilecek olan başvuru formunun doldurulmuş hali,
 • Sağlık raporu
 • 2 Adet vesikalık fotoğraf
 • Adli sicil kaydı
 • Cv özgeçmiş

balıkesir bandırma belediyesi personel alımıSağlık raporu ve adli sicil kaydı almak için buraya tıklayarak, konularımıza göz atabilirsiniz. Sağlık raporu ve adli sicil kaynının nasıl alındığına dair bilgiler sitemizde mevcuttur. Ayrıca henüz bir özgeçmişiniz yoksa sağdaki kategori bölümlerinden ‘CV Örnekleri‘ alanını seçebilir ve hazır özgeçmiş örneklerine hemen ulaşabilirsiniz. Herhangi bir soru ve önerinizi yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir