Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı 2016

Kısa süre önce sözleşmeli subay alımı gerçekleştiren Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, sözleşmeli er alımı içinde gerekli duyuruları paylaştı. 12 Ocak 2016 tarihli yayımlanan ilana göre Deniz Kuvvetleri 2016-1 dönemi sözleşmeli er alımları başladı. Sözleşmeli er olarak başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 8 Ocak 2016 itibari ile yapabilmektedir. Peki başvuru için hangi yol izlenecek ? İsterseniz hemen ilanın başvuru bilgilerine geçelim.

2016/1 dönem sözleşmeli er alımı için başvuru kılavuzu Deniz Kuvvetleri tarafından paylaşıldı. Paylaşılan bilgilere göre başvurular 08 Ocak 2016 – 07 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular Deniz Kuvvetlerinin resmi internet sitesi olan http://personeltemin.dzkk.tsk.tr/ adresinden yapılacaktır. Diğer yollar ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek, sadece yukarıda vermiş olduğumuz adres ile başvurular yapılacaktır.

İlanın başvuru sayfasına ulaşabilmek için yukarıda vermiş olduğumuz adrese giriş yapınız. Karşınıza birçok personel alımı ilanı çıkacaktır. Bu ilanlar arasından ‘2016 Yılı 1. Dönem Sözleşmeli Er Alımı’ başlığına tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Alımı Detayları

Başvuru süreci hakkında bilgilerin ardından başvuru şartları, alımı yapılacak kadrolar ve sınav takvimi gibi bilgilerin yayımlandığı kılavuzu sizler için konunun altında paylaşıyoruz. Lütfen bu kılavuzu incelemeden başvurunuzu yapmayınız. Çünkü istediğiniz bütün bilgiler kılavuz içerisinde yer almaktadır. Başvuru esnasında takıldığınız bir işlem varsa ikpersoneltemin@dzkk.tsk.tr adresi ile iletişim kurabilirsiniz. Gerekli bilgiler mail yolu ile size bildirilecektir.

Sözleşmeli er alımı başvuru kılavuzu 2016

sözleşmeli er alımı kadroları

Paylaştığımız kılavuza tıklayarak gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Konu hakkında soru, öneri ve görüşlerinizi ise sayfanın altındaki yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Böylece diğer ziyaretçiler ile iletişime geçerek fikir alışverişi yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde Deniz Kuvvetlerine ait ilanlardan anında haberdar olmak için personeltemin.dzkk.tsk.tr adresini ve sosyal medy hesaplarımızı takipte kalınız.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir