Türk Hava Yolları Pilot Alımı ve Başvuru Formu

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden birisi olan ve Türkiye’nin gururu haline gelen Türk Hava Yolları, yeni takım arkadaşları arıyor. Yayımalanan duyurulara göre THY pilot alımı gerçekleşecek. Peki ilana başvurmak için adaylardan hangi şartlar istenecek ? Detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için yazımızı incelemeye devam edin.

thy pilot alımı 2016

THY Pilot Alımı 2016

2016 yılı pilot alımlarına devam eden THY, kaptan, tecrübesiz, tecrübeli ve yetiştirilmek üzere pilot adayları alacak. Pilot adayı olarak başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını thy.com.tr adresinden gerçekleştirecek. Diğer yollar ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Ayrıca adaylara yapılacak olan bildirimler ilgili departmanın e-posta adresi ile yapılacak. Diğer e-postalardan gelen bildirimler dikkate alınmamalıdır.

THY Pilot Alımı Başvuru Formu

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak THY tarafından oluşturulmuş pilot alımı sayfasına giriş yapacaktır. Bu sayfada birçok pilot alımına dair pozisyonlar olacaktır. Burada adaya uygun olan pilot ilanı seçilecektir. Karşınızda adayda aranan şartlar ve diğer bilgiler listelenecektir. Bu bilgileri inceledikten sonra sayfanın altında yer alan ‘Başvuru Formu’ linkine tıklayarak, başvuru adresine ulaşabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru ve kılavuz için tıklayınız.

thyYukarıda belirttiğimiz gibi başvuru şartlarını ve adımlarını inceledikten sonra tht.com.tr adresinden başvurunuzu yapınız. THY bayan kabin memuru alımı ve iş güvenliği uzmanı alımı ilanları için sitemizi inceleyiniz. Konu hakkında soru, görüş ve önerilerizi ise yorum alanından bizlere iletebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Türk Hava Yolları Pilot Alımı ve Başvuru Formu” için bir yorum

  • Ağustos 15, 2016 tarihinde, saat 04:02
    Permalink

    2yıldır bekliyorum haber iett de çalışmak istiyorum otelde çalışyorum otoparkda vale olarak dizinden hedefliyorum kolay gelsin hayırlı işler

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir