4 Bin Lira Maaş İle Sözleşmeli Er Alımı

Sözleşmeli Bordo Bereli alımı ilanı sonrası gündeme düşen  ve oldukça konuşulan sözleşmeli er alımı ilanı için başvuru detayları paylaşıldı. Detaylara göre sözleşmeli er olan adaylar 4 bin liraya kadar maaş alabilecek. Peki sözleşmeli er ilanı başvurusu nasıl yapılacak ? Sözleşmeli er olabilmek için adaylarda ne gibi şartlar aranacak ? Merak edilen sözleşmeli er alımı ve başvuru detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı

Son zamanlarda olayların artması üzerine Kara Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli personel alımı yapmaya başladı. Yeni bir duyuruya göre Kara Kuvvetleri Komutanlığı ihtiyaç duyduğu kritik kadro görev alanlarındaki personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli er alımı gerçekleştirecek. Böylece personel ihtiyacını karşılayan TSK, hem vatandaşa iş gücü sağlarken hem de daha kuvvetli bir görev alanı oluşturabilecek.

Sözleşmeli Erler Ne Kadar Maaş Alacak ?

Yayımlanan bu ilana göre Sözleşmeli erlere 2 bin TL ile 4 bin 182 TL arasında maaş verilecek. Erlere verilecek maaş ise sözleşmeli er adaylarını ve birçok vatandaşın ilgisini çekmeyi başardı.

Sözleşmeli erlerin sözleşme sonunda 1 yıl için 8 bin 23 TL, 7 yıl için ise 79 bin 339 TL ikramiye alacağı açıklamalarda yer aldı.

Sözleşmeli Er Başvurusu

Malatya Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, “Personel seçim işlemi 14 Ocak 2016 tarihinde 10.00-15.00 saatleri arasında 2. Ordu Mebs A.K.’lığı Mareşal Fevzi Çakmak-1 Kışlası’nda yapılacaktır. Sözleşmeli er olmak isteyen adaylar 01 Aralık 2015 ve 02 Ocak 2016 tarihleri arasında (0422 371 58 00/4132-2117-3124-4165-4143) telefon numaraları aracılığı ile ön kayıt yapmakla birlikte başvuruda bulunabileceklerdir. ” duyuruldu.

Başvuru için gerekli belgeler ve istenilen bilgiler Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın resmi internet adresinden temin edilebileceği duyuruldu. İlerleyen zamanlarda açıklanacak veya değiştirilecek maddeler olabileceğinden dolayı sitemizi takipte kalınız. Veya Kara Kuvvetleri Komutanlığı resmi internet sitesini ziyaret ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

sözlesmeli er alımı

Ayrıca belirtmek isteriz ki sözleşmeli er olarak görev yapan er personeller sözleşmenin sonunda alacakları ikramiye ile kendi işlerini kurma avantajları olacaktır. Böylece 7 sene gibi bir süre ardından yaklaşık 80 bin Tl ikramiye alacak personeller iş hayatına adım atma şansı yakalayacak.

Konu hakkında sorularınız, görüşleriniz ve önerileriniz için sitemizin iletişim kısmını kullanabilirsiniz. Veya sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir