Ağaoğlu Şirketler Grubu Personel Alımı ve İş İlanları

Ağaoğlu Şirketler Grubu Personel Alımı ve İş İlanları ; Ülkemizin inşaat sektöründe lideri Ağaoğlu Şirketler Grubu, 2018 yılında yeni takım arkadaşları arıyor. Ağaoğlu, genel başvuru, yönetici asistanı, inşaat teknikeri ve satış sorumlusu başta olmak üzere birçok alanda iş imkanı sağlıyor. Dinamik ve çalışkan adayların başvurularını bekliyor. Sen de Ağaoğlu Şirketler Grubunun büyüyen ağında yer almak ve Ağaoğlu iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki başlıklarımızı inceleyiniz.

Ağaoğlu İş İlanları

Ağaoğlu Kurumsal

-Akdeniz İnşaat ismi ile çalışmalarına 1981 yılında başlayan grup, bugün Ağaoğlu Şirketler Grubu altında, inşaat, enerji, turizm ve sanayi gibi birçok sektörde hizmet vermektedir.

-Özellikle inşaat sektöründe, My konsepti ile ürettiği projelerde yaşam standartlarını yükselten Ağaoğlu Şirketler Grubu, şimdiye kadar 30 binden fazla konut inşa etmiş ve hızlı şekilde projelerinin satışını gerçekleştirmiştir.

-İnşaat sektörünün yanı sıra, Turizm alanında da başarılı işler gerçekleştirmiş ve Uludağ ve İstanbul’daki otelleri ile Turizm alanında da iddialı olduğunu göstermiştir.

-Avrupa’nın en büyük spor ve yaşam klübü olan My Club içinde yer alan, açık – kapalı yüzme havuzları, Spa merkezleri, fitness salonları ve spor alanları ile spor alanında önde gelen yatırımlar gerçekleştirmiştir.

-Son dönemde Enerji alanında da atılımlar yaparak, çevreye duyarlı projeler, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımıyla enerji üretimi gibi alanlarda 2 milyar dolarlık yatırım yapmıştır.

-Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

 

 Ağaoğlu’nda Kariyer Fırsatları

Ağaoğlu Şirketler Grubu çalıştığı kurumun geleceğine değer katan kişilerden oluşan bir ailedir. Şirket bünyesine alınacak personellerde, kendini geliştirmeye açık, teknolojiyi yakından takip eden, şirketin vizyonunu gerçekleştirme hedefini benimsemiş, dinamik, eğitimli kişiler olmasına önem verilir.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Personel Alımı ve İş Başvurusu 2018

İş başvurusu yapmak ve kariyerinize Ağaoğlu çatısı altında devam etmek isteyen adaylar şirketin resmi sitesi üzerinde bulunan insan kaynakları bölümünden veya kariyer.net üzerinden aşağıda belirtilen bağlantılara tıklayarak güncel iş ilanlarını görebilir ve başvuru formunu doldurarak iş başvurularını yapabilirler.

http://www.agaoglu.com.tr/tr/corporate/insan-kaynaklari

Ağaoğlu Şirketler Grubu Ne İş Yapıyor ?

Ağaoğlu Şirketler Grubu ülkemizde en aktif olarak hizmet veren inşaat şirketidir. Ayrıca inşaat sektöründe Türkiye’nin lider markasıdır. Şirketin yönetim kurulu başkanı olan Ali Ağaoğlu şirketin sahibidir. Bu başarıya ise lise son sınıfta ticarete başlaması ile ulaşmıştır. Şimdilerde Türkiye’nin en zengin 10 markası arasında yer almaktadır. Her geçen gün ise daha fazla büyümekte ve hizmet ağını genişletmektedir.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Personel Alımı 2018

Ağaoğlu Şirketler Grubu daha çok hangi alanlarda personel alımı yaptığını öğrenmek için aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz. Açık pozisyonlarda size uygun olan ilan varsa, hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Satış Sorumlusu
  • Genel Başvuru
  • Yönetici Asistanı
  • Teknik Personel
  • Makine Mühendisi
  • İnşaat Teknikeri
  • Santral İşletme Müdürü

başta olmak üzere birçok alanda iş arayanlara iş imkanı sağlamaktadır. İsterseniz fazla uzatmadan başvuru kısmına geçelim. Aşağıdaki başlık altında bulunan bağlantı adresi ile Ağaoğlu Grubu iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Ağaoğlu Şirketler Grubu İş İlanları 2018

Ağaoğlu Şirketler Grubuna bağlı iş ilanları internet adresinde yer almaktadır. Bu yüzden kısa ve zahmetsiz bir şekilde açık pozisyonları görüntüleyebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. (Genel başvuru olarakta başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Size uygun bir açık pozisyonda sizinle iletişime geçebilirler. Başvuru adresi aşağıda paylaşılmıştır.

Başvuru adresi : agaoglu-sirketler-grubu-is-ilanlari

agaoglu-insaat-my-hpme-maslak-1337433860

Diğer şirketlerin ilanları için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneririz. Ayrıca yorum kısmından bizlere dilekleriniz iletebilir, iş hayatı konularında istekte bulunabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir