BİM 3500 Personel Alımı ve İş Başvurusu

Uygun fiyat ve ürün hizmeti ile oldukça yoğun müşteri kitlesine erişen Bim A.Ş, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Neredeyse her sene onlarca ve yüzlerce mağaza açan market zinciri haliyle yeni personel adaylarına ihtiyaç duyuyor. Bu durumlarda ise açıklama yaparak personel alımını internette duyuruyor ve yeni personel arkadaşların başvurularını bekliyor. Bizde bugün yeni yapılan bir duyuruyu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kısa süre önce Bim tarafından yapılan açıklamaya göre birçok işarayanın yüzü gülecek. Duyuruya göre dev market zinciri 2018 yılında birçok şube açacak ve 3500 personel alımı yapacak. Bunların yanısıra başka ülkelerde de yatırım yapmayı hedefleyen markez zinciri yeni yatırımların yapılacağına değindi. Detaylar yazımızda…

BİM 3500 Personel Alımı Yapacak!

09-10-2014-17-20-53-magazalar
Yukarıda bahsettiğimiz gibi 3500 personel alımı yapcağını duyuran BİM A.Ş, finans ve ekonomi kaynaklarını %22 oranında yükselttiğini açıkladı. Tüketicilere en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri ulaştırma gayreti gösteriyoruz ve gıda sektörüne olan hizmet anlayışına bağlı kalıyoruz sözleri ile devam eden market zinciri, bu alanda müşterilere en iyi hizmeti sunmayı ve daha çok büyümeyi hedefliyor.

Büyüme alanında Kuzey Afrika bölgelerine de hizmet vereceğini vurgulayan BİM, tercihlerinin kaliteli ve doğru yollardan büyüme olduğu ekledi.

Alımı yapılacak olan 3500 personel alımı için ise net bir tarih belirtilmemiş durumda. Fakat en kısa sürede ilan için net bir tarihin ve detayların verileceğini temenni ediyoruz. Bu yüzden bizi ve kariyer sitelerini düzenli olarak takip etmenizi öneriyoruz.

Yazımıza son vermeden önce hali hazırda bulunan BİM iş ilanlarına yazımızda yer vermek istiyoruz. Sizde aşağıdaki başlık altından hangi ilde ve hangi pozisyonda personel alımı yapıldığını inceleyebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

bim 3500 personel alımı
BİM İş Başvurusu

Ülkemizde birçok şubesi bulunan market zincirinin müşteri kitlesi her geçen gün artmaktadır. Bu durum beraberinde personel açığını getirmektedir. Bu yüzden BİM A.Ş kendi internet adresinde oluşturmuş olduğu kariyer sayfası ile iş ilanlarını duyurmaktadır. Mağaza personeli, genel başvuru, satış elemanı ve daha birçok pozisyonda olan ilanları incelemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Kendinize uygun gördüğünüz pozisyonun üzerine tıklayarak detayları öğrenebilir ve sol kısımdaki ‘Başvur’ butonu ile başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Açık pozisyonlar için :www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx

Not : Açık pozisyonlara uygun olmadığınızı düşünüyorsanız, genel başvuru formunu doldurunuz. Böylece oluşabilecek bir açıklıkta size geri dönüş yapacaklardır. Henüz bir özgeçmişiniz yoksa, ‘Cv Örnekleri’ kategorimizden hazır örneklere ulaşabilirsiniz.

 

BİM Hakkında

Bim, Türkiye’ de en çok şubesi olan 2. market konumunda ve her hafta cuma günleri “bim aktüel” indirim kampanyaları düzenleyen marketler zinciridir. Bim marketleri diğer benzer marketlere göre kendi ürettiği veya paketlemesini yaptığı pek çok muadil ürünü kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir