BTA DENİZYOLLARI İş Başvurusu 2019

Yiyecek ve içecek operasyonu yürütmek üzere Atatürk Havalimanı ve İDO gibi işletmelerde hizmet gösteren BTA Denizyolları yeni eleman alımlarına devam ediyor. Çalışma koşulları, ortamı ve maaşı tarafından birçok işarayan tarafından tercih edilen BTA, servis elemanı ve pastane ustası başta olmak üzere birçok pozisyonda kariyer imkanı sunuyor. Ayrıca döneminde yapılan stajyer alımı ile genç adaylara iyi bir kariyer başlangıcı sağlıyor. Eğer sizde alanında uzman bir kuruluşta çalışmak istiyorsanız, BTA tam size göre olabilir. İlan hakkında bütün detaylar yazımızda…

kantin21-1000x347

İlk adım olarak iş ilanlarına geçmeden önce hep yapmış olduğumuz bilgi kısmını yayınlamaya devam ediyoruz. Yeniden bu kısmın sizlere yarar sağlayabileceğini söylüyor ve okumanızı tavsiye ediyoruz. Fakat BTA’yı yakından tanıyor ve bu kısma göz atmak istemiyorum diyorsanız, bir alt başlık ile açık pozisyonlara geçebilirsiniz.

BTA Kariyer

1999 yılında Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde yiyecek ve içecek operasyonunun yürütülmesi amacı ile kurulan BTA Bilintur Tepe Akfen ortaklığı ile temelleri atılmıştır. Bu alanda vermiş olduğu hizmet ile büyümeye devam etmiş ve 2011 yılında İDO bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Günümüzde ise büyük havalimanlarında ve yurtdışında yiyecek ve içecek operasyonun yürütülmesini sağlamaktadır.

BTA Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kısa bilgi paylaşımı ardından BTA iş ilanları kısmına geçiyoruz ve açık pozisyonlara ulaşabileceğiniz adımları aşağıda paylaşıyoruz. Sizde aşağıdaki başvuru linkine tıklayarak, hangi şehirde ve hangi pozisyonda personel alımı yapıldığını detaylıca görebilirsiniz. Aynı zamanda bta.com.tr internet adresinde bulunan İnsan Kaynakları sayfası üzerinden ücret ve yan haklar, eğitim, sağlık hizmetleri, çalışma saatleri ve sosyal faaliyetler konusunda bilgi alabilirsiniz.

Açık pozisyonlara ulaşmak için : http://www.bta.com.tr/kariyer/isbasvuru

kantin1-1000x347
İlanlarda zaman zaman değişiklikler olabileceğinden dolayı hangi alanda personel alımı yapıldığını net olarak söylemiyoruz. İlan yayım tarihi itibari ile söyleyecek olursak, Kocaeli, İstanbul Anadolu/Avrupa konumlarında, servis elemanı ve pastane ustası pozisyonlarında açık pozisyonlar mevcuttur. Yalnız yukarıda dediğimiz gibi bu ilanlar ilerleyen tarihlerde değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden yukarıda bulunan adres ile ilanı sık sık takipte kalabilir veya BTA İnsan Kaynakları ile görüşüp daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Konu hakkında bulunan soru veya düşüncelerinizi yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Böylece ilanda güncellemeler yaparak, sizlerin işine daha çok yarayabilecek bilgileri paylaşabiliriz. Daha fazlası için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir