Sabancı Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sabancı Holding, bankacılık, enerji, sigorta, perakende, çimento ve sanayi bir çok sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birisidir. Bu nedenle de aynı zamanda en büyük iş alanlarından birisidir. 1967 yılında Hacı Ömer Sabancı tarafından kurulan şirket, Adana ilimizde kurulmuştur. 60 bin civarında çalışanın bulunduğu şirketten, yüzbinlerce kişi geçimini sağlamaktadır. Şirkette, satış personeli, biliş uzmanı, muhasebeci, elektrik elektronik teknikeri gibi birçok alanda personel istihdam edilmektedir.

Kariyerine Sabancı Holding ile devam etmek isteyen ya da yeni bir kariyer peşinde olanların başvuruları 2018 yılı için de alınmaya başlanmıştır. Bu büyük ailede yerini almak ve hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Sabancı Holding yeni takım arkadaşları arıyor. Birçok personel alımı gerçekleştiren şirket bilişim, muhasebe, satış, teknik personel ve elektronik pozisyonları başta olmak üzere çok sayıda takım arkadaşı alımı gerçekleştiriyor. Bu alanda kariyer yapmak isteyen ve Sabancı Holding bünyesinde çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Sizde Sabancı Holding iş başvurusu yapmak istiyorsanız, alt başlıklarımızı inceleyiniz.

sabancıbasıntop

Türkiye’nin Sabancısı

İşinadresi olarak iş ilanları paylaşımına geçmeden önce şirket hakkında birtakım bilgileri sunmaya gayret gösteriyoruz. Net olarak bişey söyleyemesekte, az da şirket hakkında bilgi sahibi olmak sizi bir adım öne taşıyabilir. Hemen iş ilanlarına geçmek için bir alt başlığa geçebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birtanesi olan Sabancı Holding, 1967 yılında Hacı Ömer Sabancı tarafından Adana’da kurulmuştur. Şirket olarak bankacılık, enerji, perakende, çimento, sigorta ve sanayi gibi alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir. Günümüzde ise 60.000’e yakın personele istihdam sağlamaktadır.

Sabancı Holding İş Başvuru Formu 2018

Sabancı Holding kendi internet sayfası üzerinden iş ilanlarının paylaşımı gerçekleştirmektedir. İsterseniz hemen aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Sabancı Holding kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada bütün açık pozisyonlar listelenecektir. Buradan size en uygun ilanı seçebilir  ve hemen üzerine tıklayarak, ilanın bütün detaylarını görebilirsiniz. Başvuru için ise sol üst köşedeki ‘başvur’ kullanmanız yeterlidir.

Ayrıca yine aynı sayfa içerisinde bulunan genel başvuru kısmından da başvuru yapma imkanına sahipsiniz. Sabancı Holding ile kariyerinize sağlam ve hızlı adımlarla yükselebilirsiniz.

Kariyer sayfasına ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Sabancı Holding Stajyer Alımı

sabancı holding iş ilanlarıSabancı Holding iş ilanlarının yanısıra stajyer alımıda gerçekleştirerek öğrencilere iyi bir kariyere sahip olmalarını sağlamaktadır. Üniversitelerin önlisans, lisans ve yüksek lisans bölümlerinde öğrenim gören öğrencilere staj imkanı sunmaktadır. Böylece teorik bilgilerin uygulamalı örneklerinde ve iş hayatı alanında fikir sahibi olmalarını amaçlamaktadır. Ayrıca meslek ve ticaret liseleri öğrencilerine de staj imkanı sunulmaktadır. Sabancı Holding şirketleri stajyer alımlarını yaz dönemi için Mayıs ayında, kış dönemi için ise Eylül ayında yapmaktadır. Başvurular sabanci.com adresinden yapılmaktadır. Daha fazla bilgi ve başvuru formu için yukarıda ki linki kullanabilirsiniz.

SABANCI HOLDİNG İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Sabancı Holding bünyesinde çalışmak isteyenler, başvurularını Holding’in resmi web sitesi üzerinden yapabilmektedirler. Siteye girdiğinizde kariyer bölümüne gidebilir, açık olan pozisyonlarla ilgili başvuruda bulunabilirsiniz.

SABANCI HOLDİNG İŞ BAŞVURUSU NE ZAMAN YAPILMALIDIR?

Holdinge iş başvurusunda bulunabilmeniz için belirli bir süreyi beklemenize gerek yoktur. Şirket kendi web sitesi üzerinde açık olan pozisyonlarını ve istihdam edeceği personel özelliklerini ilan etmektedir. Bu ilanlardan kendinize uygun olan pozisyona kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

Yeni bir yıl başında olduğumuz şu günlerde, yeni yıl ile birlikte açılan yeni kadrolarda yerinizi almak için geç kalmayın. İstihdam edilmesi uygun görülen kişilere bilgilendirme şirket tarafından yapılmaktadır.

Soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir