Türk Hava Yolları Personel Alımı ve İş İlanları

Markasını bütün dünyaya kanıtlamış olan dünyanın ve ülkemizin en iyi havayolu şirketlerinden birtanesi olan Türk Hava Yolları, yeni takım arkadaşları arıyor. Pilot, kabin memuru ve stajyer başta olmak üzere personel alımı gerçekleştiren THY, yeni adayların başvurularını bekliyor. Peki Türk Hava Yolları hangi alanda personel temini gerçekleştiriyor ? Sorunun cevabını öğrenmek ve Türk Hava Yolları’nda çalışma fırsatı yakalamak için aşağıdaki adımları inceleyiniz.

Türk Hava Yolları Hakkında

Önceki paylaşımlarımızda olduğu gibi bu paylaşımımızda da şirket hakkında kısa bir bilgiyi sizlerle paylaşalım.

1933 yılında kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, 5 kez Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilmiştir. Dünyanın birçok noktasına hava taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ayrıca verdiği kaliteli hizmeti ile her geçen dün daha çok büyümektedir. Sizde büyüyen Türk Hava Yolları’nda yerinizi almak istiyorsanız, aşağıdaki adımlar ile başvurunuzu yapınız.

Türk Hava Yolları İş İlanları

Türk Hava Yolları yurt içi ve yurt dışı olmak üzere yaklaşık 20 bin çalışanı bünyesinde barındırmaktadır. Bununla birlikte zaman zaman personel alımları devam etmektedir. Sizde Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birinde yerinizi almak istemez misiniz ? Cevabınız evet ise aşağıdaki bağlantı linki ile THY iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın personel temini için internette hazırlamış olduğu bir sayfası mevcuttur. Mevcut olan bu kariyer sayfasına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. Karşınıza gelen sayfada Türk Hava Yolları’na ait kariyer ilanları görünecektir. Buradan istediğiniz alanı (Pilot, Kabin Memuru ve Stajyer gibi) seçerek ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz. Gerekli aranan şartlar ve başvuru için izlenecek yol ilanı seçtikten sonra karşınıza çıkacaktır.

Türk Hava Yolları Avantajları Nelerdir ?

Personellerine değerli imkanlar sağlayan THY, birçok iş arayanın gözünü büyülüyor. Peki THY personellerine ne gibi sosyal imkanlar sunuyor.

Türk Hava Yolları personellerine aşağıdaki imkanları sağlamaktadır.

  • Servis ağı
  • Özel sağlık sigortası
  • Personelin ailesi için özel sağlık sigortası indirimleri
  • Doğum, emzirme, ölüm ve evlilik yardımları
  • Çocuklu bayan personeller için kreş ve yardım
  • Ücretsiz yurt için ve yurt dışı uçuş imkanları
  • Tüm dünyada anlaşmalı konaklama olanakları
  • Vize kolaylığı

Türk Hava Yolları işe alım süreçleri ve çalışan profili alanlarında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Gerekli bütün bilgiler THY resmi internet sayfasında yayımlanmıştır.

Thy personel alımı

İlerleyen günlerde paylaşımını yapacağımız diğer THY personel temini ilanları için sitemizi takipte kalabilirsiniz. İstek, öneri ve sorularınızı ise yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir