Bilim İlaç İş Başvurusu ve İş İlanları

Türkiye’deki faaliyetlerine 1953 yılında başlamış olan bilim ilaç ilaç konusunda Türkiye’de büyük bir yatırıma sahip olmakla birlikte tamamen Türk sermayesiyle kurulmuştur. Türkiye’de Kurulu olan yaklaşık 300 ilaç firması arasında üçüncü olarak gösterilen firma pazarın üzerinde gerçekleştirmiş olduğu başarılı grafik sayesinde de Türk ekonomisine önemli bir destek olduğu da bilinmektedir.

Bilim ilaç bugün dünyanın 50’den fazla ülkesine ilaç ihracatı yapıyor. Ürün kalitesini her zaman yüksek tutarak yerli ilaç sanayide güçlü yerini korumuş olan firma rekabet çerçevesinde de güçlü yatırımlarını sürdürüyor.

Firma sürekli olarak büyümesini geliştirdiği gibi istihdama da önemli ölçüde katkılar sağlıyor. Bünyesinde çalıştırdığı personelleri ve yetişmiş deneyimli elemanlarıyla ekonomide güçlü bir yere sahip olan firma bugün geldiğimiz noktada binlerce kişiye de işveren konumunda.

Bilim İlaç Maaş

Bilim ilaç çalışanlarına farklı maaş alternatifleri sunuyor. Bu da çalışan personelin bulunduğu konum ve departmana göre değişiklik gösteriyor. Yeni işe giren bir bilim ilaç personeli yaklaşık olarak 3.500 TL alırken satış müdürleri ise 12.800 TL’ye kadar maaş alabiliyorlar.

Böyle güçlü olan bir ilaç firmasının arkasında kimin olduğunu merak edenler için firmanın sahibi hakkındaki bilgiler ise şu şekildedir.

Bilim İlaç Sahibi

Bilim ilacın sahibi Adil Karaağaç’tır. 1947 yılında ilk mezuniyetini alan Karaağaç işe hızlı başladı ve Konya’da ilk kez eczacı dükkanını açtı ardından ise bir ilaç firması kurduktan sonra işlerini büyütmeye başladı. O zaman ilaçlarını da bilim ilaçtan alıyordu işler iyi gidince ilaç aldığı firmaya ortak oldu. Sonrasında ise şirketteki hisselerin çoğunu alarak holdingleşme yoluna gitti.

Bilim İlaç Kariyer

Bilim ilaç kariyerine başladığı yıldan beri sürekli olarak hız verirken aynı zamanda büyümesini firması kapsamında da değerlendirdi. Bugün kendi bünyesinde kadrolu olarak çalıştırdığı personellerinin yanı sıra staj eğitimi alan öğrencilerde bulunuyor.

Bilim İlaç Staj

Bilim ilaç bünyesinde stajyer öğrenciler de çalıştırmaktadır.

Bilim İlaç Staj Başvurusu

Staj başvurusunda bulunabilmek için tercihen üniversitelerin biyoloji, kimya bölümlerinde okuyor olması gerekir. Sigara içmemek başvuru şartları arasında yer alır.

Bilim İlaç İletişim

Bilim ilaçla herhangi bir nedenden dolayı iletişime geçilmek istenirse http://www.bilimilac.com.tr/tr/iletisim/iletisim-formu.html adresinden form doldurulabilir.

Bilim İlaç İnsan Kaynakları

Bilim ilaç insan kaynakları birimi firmanın geleceğe taşınabilmesi ve potansiyelinin sürekli olarak artırılabilmesi için daima aktif bir hizmet yürütmektedir.

İş İlanlarına linkten Ulaşabilirsiniz http://www.bilimilac.com.tr/tr/kariyer/is-firsatlarimiz.html

Diğer İlaç Sektörü İş İlanları İçin;

Selçuk Ecza Deposu Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

“ECZACIBAŞI Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu”

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bilim İlaç İş Başvurusu ve İş İlanları” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir