Vodafone Cep Aran Kampanyası Nasıl Yapılır ?

Genelde kariyer üzerine yaptığımız paylaşımların yanı sıra ziyaretçilerimizin günlük hayatta da yararına olacak paylaşımları yapmak istedik. Bunun sonucu ise birçok kişi tarafından kullanılan ve tercih edilen kampanya olan cep aran kampanyasını sizler için yayınladık. Daha açık olmak gerekirse çoğu kişi tarafından sorulan cep aran kampanyasına nasıl kayıt olunur ? sorusunu sizler için yanıtladık. İşte Vodafone cep aran kampanyası hakkında detaylar…

Yaptığı kampanyalar ve tarifeler ile adını sıkça duyuran ünlü gsm operatörü Vodafone, cep aran kampanyası ile yüzünü güldürmeyi başarıyor. Peki cep aran kampanyası nasıl yapılıyor ? Lafı uzatmadan konu hakkında detayları paylaşalım.

Vodafone Cep Aran Kampanyası Nedir ?

Vodafone tarafından uygulanan cep aran kampanyasına göre arandıkça kazanıyorsunuz. Kazanmış olduğunuz dakikalar ile dilediğiniz yeri arayabiliyorsunuz. Daha detaylı anlatacak olursak, diğer gsm operatör ve sabit hatlardan arandığınız her 10 dk için 50 kuruş kazanıyorsunuz. Kampanya dahilinde arandığınız her 10 dk için anında 50 kuruş hesabınızda oluyor. İster hemen ister birikim yaparak, dilediğiniz gibi konuşma yapabiliyorsunuz.

Cep Aran Kampanyasına Nasıl Kayıt Olunur ?

Cep aran kampanyasına kayıt olmak oldukça basit ve zahmetsiz bir işlemdir. Kampanyaya kayıt olmak için CEPARAN yazıp, 7000’e göndermeniz yeterlidir. . Cep aran kampanyasına kayıt olmak ücreti aylık 80 kuruştur.

Kampanyadan faturasız hat kullanan müşteriler yararlanabilmektedir.

Cep Aran Kampanyası’nda Kalan Dakikaları Nasıl Öğrenirim ?

Kampanya dahilinizde ne kadar lira kaldığını öğrenmek için *123#4# tuşlamanız yeterlidir. Kalan liralarınız mesaj yolu ile size bildirilecektir.

Kazanmış olduğunuz hediye lira miktarını öğrenmek için ise BAKIYE yazarak, 7506’ya göndermeniz yeterlidir. Bu işlem ve diğer bilgi alma işlemleri içinde herhangi bir ücret alınmaz.

ceparankampanyası

Cep Aran Kampanyası Nasıl İptal Edilir ?

Abonesi olduğunuz cep aran kampanyasını iptal etmek için “IPTAL CEPARAN yazıp, 7000’e kısa mesaj gönderebilir, kazanımlarınızı öğrenmek için SORGU CEPARAN yazıp, 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz”.Vodafone Müşteri Hizmetleri olan 542 nolu telefonu arayabilirsiniz. Kampanya dahilindeki bütün detayları ve işleyiş planını incelemek için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Ayrıca Vodafone resmi internet adresinde bulunan Kampanyalar bölümünden de konu hakkında bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

Konu hakkındaki sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz. Daha farklı kampanyalar için ise bizi takip edebilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir