Madame Coco Personel Alımı ve İş Başvuru Formu

Türkiye’de 2011 yılından beri hizmet vermekte olan Madame Coco kendi sektörü içinde yıldızı her daim parlayan firmalardan biridir. Türkiye piyasası için son derece etkili bir yere sahip olan firma, sahip olduğu müşteri sayısını her geçen gün arttırırken talepleride en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir.

Madame Coco İş Başvurusu

İş sahibi olmak isteyenler için personel alımı yapacağını açıklayan firma, bu sayede onlar için yeni bir umut haline gelmiştir. Pek çok açık pozisyona sahip olarak personel alan firma bu sayede pek çok insanın iş sahibi olmasına da aracı oluyor. Madame Coco iş ilanlarına ulaşabilmek için yapılması gereken tek şey, kariyer siteleri üzerinden gerekli başvuruyu yapmaktır. Aynı zamanda ik@madamecoco.com üzerinden de iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu alanda mağaza müdürü, satış danışmanı, reyon yöneticisi, bölge müdürü gibi pek çok açık pozisyonun olduğunuda belirtmek gerekir.

Madame Coco Çalışma Saatleri

Madame Coco mağazaları sabah 10’da açılırken, akşam 22’ye kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Alışveriş merkezlerinin dışında yer alan Madama Coco mağazaları ise sabah 9’da açılırken, akşam 21’e kadar açık durumdadır. Burada çalışmak haftalık olarak 45 saat olarak belirlenmiştir. Haftada bir gün izin olmak üzere izin hakkı vardır. Bunun yanında yıllık 14 günlük bir izin hakkıda bulunur.

Madame Coco Maaşları

Eğer Madame Coco bünyesine bağlı olarak çalışmaya hak kazandıysanız, asgari tutarın %10’undan daha fazla ücret almış olacaksınız. Bunun yanında aylık 300 liralık bir yemek parasınında ödenmesi söz konusu olacaktır. Bu yemek parası multinet karta yatırılır. Yani ücretlerini maaş+yemek olarak açıklamamız doğru olacaktır.

Madame Coco Personel Alımında Aranan Şartlar Nelerdir?

Madame Coco personel alımında öncelikle adayların en az ortaokul mezunu olmasına özen gösteriyor. Bunun yanında personel alımında aranan diğer şartlar personelin güleryüzlü olması, tekstil ürünlerine karşı bilgili olması, ekip çalışmasına uyumlu olması, işine çok fazla özen göstermesi, iletişim açısından başarılı olması, bakımlı olması gibi konulardır. Bunun yanında erkek adaylarında askerliğini yapmış olması şartı aranır. Özellikle personel alımlarında diksiyonu düzgün ve iletişimi güçlü kişilerin bir adım daha ön plana çıktığını belirtmek gerekiyor. Yani bu kişilerin diğer adaylara göre işe alınma ihtimali biraz daha fazla olacaktır.

İşe Alım Süreci

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra insan kaynakları departmanları başvurunuzu detaylı bir şekilde inceleyerek bu şekilde olumlu bir geri dönüş yapar. Eğer Madame Coco için uygun bulunursanız burada çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Madame Coco Personel Alımı ve İş Başvuru Formu” için 3 yorum

 • Mayıs 15, 2018 tarihinde, saat 00:05
  Permalink

  Madam coco bünyesinde çalışmak istiyorum

  Yanıtla
 • Şubat 4, 2019 tarihinde, saat 12:51
  Permalink

  Madem coco bünyesinde çalışmak istiyorum lütfen 🙏

  Yanıtla
 • Temmuz 3, 2019 tarihinde, saat 22:10
  Permalink

  Limon company mağazasında 2yıl müdürlük yaptım şimdi madam co coda satış elemanı olmak istiyorum sigorta istemiyorum acil işe ihtiyacım var satış konusunda uzmanım

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir