Teknosa Personel Alımı ve İş Başvurusu

Teknosa uzun zamandan beri teknoloji anlamında Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmiş olan bir mağaza zinciridir. Sabancı şirketine bağlı olarak kurulan bu teknoloji mağazası, kendi alanında en çok ön plana çıkan isimlerden biri olmuştur. Halen teknoloji adına bir ürün alınmak istendiğinde ilk olarak adından söz ettiren adreslerden biri haline gelmiştir.

teknosa iş başvuru

Teknosa İş Başvurusu

Türkiye’nin pek çok yerinde şubesi bulunan bu teknoloji mağazası, bazı zamanlarda personel alımı yapacağını duyuruyor. Bu sayede açık pozisyonlarda çalıştırılmak üzere iş ilanlarını kendi sitesi üzerinden yayınlıyor. Sizlerde Teknosa’ya bağlı olarak çalışmak isterseniz bu iş ilanları üzerinden kendinize uygun bir iş bularak başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Teknosa Çalışma Saatleri

Teknosa’da vardiyalı bir çalışma sistemi anlayışı mevcuttur. Sabah 10’da başlayan çalışmalar akşam 22 saatlerinde sonlanmış olur. Öte yandan alışveriş merkezlerine bağlı olarak hizmet vermekte olan şubelerde açılış ve kapanış saatlerinde değişiklikler yaşanabilir.

Teknosa Personel Alımında Nelere Dikkat Ediyor?

Teknosa, en az lise mezunu olmak üzere adayların başvurularını bekliyor. Bunun yanında teknolojiyi sıkı bir şekilde takip eden, kendini yenilemeyi seven, her daim bir öğrenme sürecinde olabilecek, ekip çalışmasına yatkın, uyumlu çalışabilen, öz disipline sahip adayların başvurmasını talep ediyor.

Teknosa’da Kariyer Yapmak Size Neler Kazandırır?

Teknosa, çalışanların gelişimine her daim yatırım yapmakta olan sayılı firmalardan biridir. Her daim personel gelişimini takip ederek buna yönelik çalışmakta ve onlara uygun olarak bir çalışma planı hazırlamaktadır. Özellikle bu sayede daha parlak geleceğe sahip olan yeni nesiller oluşturulmasına katkıda bulunmuş ve onlara her daim gelişen bir sektörde iş fırsatı tanımıştır.

teknosa mağaza içi

Teknosa Maaşları

Teknosa maaşlarının asgari ücret tutarının %10’dan daha fazla olduğunu belirtmek gerekir. Bunun yanında 400 TL oranında bir yemek ücretide firma tarafından verilmiş olur. Bu ücret ise size Sodexo ve Multinet gibi kartlar üzerinden verilmektedir. Kişiler ise bu karta yatmış olan parayı başka alışverişlerde kullanmaya başlayabilirler. Bunun yanında Teknosa’da prim sistemininde var olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Eğer belirtilen hedefi aşmış bir performans göstermişseniz, bu sefer prim sistemi üzerinden ödüllendirilmeniz mümkün olacaktır. Yani özetlemek gerekirse Teknosa’da ücretler maaş+yemek+prim şeklinde olmaktadır.

Teknosa İşe Alım Süreci

Firmanın kendi resmi sitesi veya kariyer sitesi üzerinden yapmış olduğunuz iş başvurunuz eğer olumlu bulunursa mülakatlara çağrılırsınız. Burada sözlü bir mülakattan sonra gerekli olan formun doldurulması sağlanır. Bu zamandan sonra uygun olan adaylar için olumlu dönüşler yapılmış olacaktır.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir