Mercedes Benz Türkiye İş Başvurusu 2019

Dünya çapında güzel bir başarıya sahip olan ve otomotiv dünyasının lider markalarından biri olan Mercedes Benz, yeki ekip üyeleri arıyor. Bu ilan ise birçok Türk vatandaşımızı oldukça heyecanlandırıyor. Çünkü birçok iş arayan Mercedes Benz gibi bir şirkette kariyer yapmak istiyor. Eğer sizde Mercedes Benz Türk A.Ş’de kariyer yapmayı ve çalışmayı düşünüyorsanız, yazımızı inceleyeniz.

Mercedes Benz Türk Kariyer

Türkiye’de bulunan Mercedes Benz hangi alanda hizmet veriyor ? İlanlara geçmeden önce bu konu hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü şirket hakkında bilgiye sahip olmak iş sürecinde yarar sağlayacaktır.

Otomarsan adıyla 1967 yılında kurulan Mercedes Benz Türk A.Ş., 1990 yılında ünvanını Mercedes Benz Türk A.Ş. olarak değiştirmiştir. Ünlü otomotiv markası kuruluş yılından bugüne kamyon ve otobüs üretimi ile çalışma hayatına devam etmektedir. İstanbul’da otobüs ve Aksaray’da kamyon üretimi ile Türkiye’nin en büyük otomotiv üslerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Genel merkezi ise İstanbul Hadımköy mevkiinde bulunmaktadır.

Mercedes Türkiye İş Başvurusu

Genelde araba tutkunlarının çalışmak istediği Mercedes Benz, birçok alanda personel alımı gerçekleştiriyor. Kamyon satış eğitimi, yaz stajyeri, tecrübeli sap danışmanları, proje yöneticileri ve genel başvuru olmak üzere yeni takım arkadaşı arayışları devam ediyor. İsterseniz ilanı daha net incelemek için buraya tıklayınız.

Yönlendirildiğiniz sayfada hangi alanda personel alımı yapıldığı detaylı olarak paylaşılmıştır. Bu sayfada size en uygun pozisyona başvurunuzu yapabilirsiniz. Henüz size uygun pozisyon yok ise Mercedes Benz genel başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü ilerleyen günlerde size uygun açık pozisyonlar çıkabilir.

Konu hakkında sizi düşündüren sorular varsa aşağıdaki yorum alanını kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Bizler ve diğer ziyaretçiler tarafından istediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilerleyen günlerde diğer firmaların personel alımlarından haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.

Mercedes Benz Mavi Yaka İş İmkanları

 Başvuru Süreci Şu Şekilde yapılmaktadır;

Hoşdere Fabrikasında her hafta Salı ve Perşembe, 08.00 ve 10.00 saatleri arasında aşağıdaki şartları taşıyan(Başvuru Koşulları ve Gerekli Belgeler) mavi yakalı personel adaylarının iş başvuruları şahsen kabul edilmektedir.

Aksaray Fabrikasında ise başvurular her Çarşamba günü 11.00 ve 12.00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.

 

Başvuru Koşulları ve Gerekli Belgeler;

  • “Oto Boyacılığı, Oto Kaportacılığı, Oto Döşemeciliği ve Model Makinacılığı” mesleğinde Mesleki Eğitim Merkezi’nden (çıraklık okulu)alınmış en az KALFALIK BELGESİ, Kaynakçılık mesleğinde Mesleki Eğitim Merkezi’nden (çıraklık okulu) alınmış en az USTALIK BELGESİ ile
  • İlk madde de belirtilen meslek grupları dışında kalan “Otomotiv, Motor, Elektrik-Elektronik, Makine, Torna-tesviye, Metal işleri, Mobilya dekorasyon, Lojistik” gibi vb. meslek alanlarında bir meslek lisesi ve/veya meslek yüksekokulu mezunu olanlar başvuru yapabilmektedirler.

PEP (Professional Experience Program) – Uzun Dönem Staj ProgramıYarı zamanlı / İstanbul, Aksaray

“Siz de 4 yıllık fakültelerin en az 3. sınıfında öğrenim görüyor, en az bir yabancı dili iyi seviyede biliyor ve Mercedes-Benz Türk’ün PEP’18 stajyerleri arasında yerinizi almak istiyorsanız aşağıda yer alan linkten başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz!”

Başvuru için son tarih 31.03.2019

Uzun Dönem Staj Programı Başvuru için tıklayınız.

Bilgi Paylaştıkça Güzelleşir:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir